CESTA K SOBĚ TERAPIÍ DUŠE

CESTA K SOBĚ TERAPIÍ DUŠE – vytvořila jsem stránku prozatím více méně jako osobní blog, na kterou Vás srdečně zvu.

* PRO KOHO? – Pro ty, kteří jdou podobnou cestou nebo hledají odpověď na své otázky v jakékoliv sféře svého života.

* MÁ CESTA – Je to má cesta – proces, který mne vede k mé další životní – pracovní etapě – terapeutické, poradenské, zážitkové, ale i sebepoznávací (je to stálý proces).
Určitým způsobem už takto pracuji delší dobu, a to se skupinou dětí, jednotlivci, ale i s dospělými.

* INSPIRACE, ODKAZY – Najdete zde také odkazy na relaxační – meditační hudbu, knihy, zajímavosti z oblasti alternativních směrů, pozvánky na semináře, workshopy – ŽENSKÉ INTUITIVNÍ TANCE, RODINNÉ KONSTELACE, AUTOMATICKÁ KRESBA, AUSTRALSKÉ ESENCE,….

* SEMINÁŘE, WORKSHOPY – Některé semináře, workshopy bych ráda pro Vás sama vytvořila nebo ve spolupráci s dalšími lektory, terapeuty,..

* PŘÍBĚHY – Mám ráda příběhy, proto se o některé s Vámi ráda podělím. Mimo jiné je na této stránce zveřejněný PORODNÍ PŘÍBĚH MÉ DCERY MARTINY (vím, že pro některé to bude diskutabilní, ale pokud člověk zná souvislosti, může to být pro něho obohacující, inspirující, dodávající odvahy). Jde o VĚDOMÝ POROD, ke kterému se můžeme, v případě zájmu, společně přiblížit…kousek po kousku… a nemusí jít o domácí porod.
Je možné, že se má dcera po této cestě vydá, jako podpora budoucím maminkám

Pokud na mé stránce najdete to, co hledáte, bude to znamenat, že má intuice OTEVŘENÍ SE VÁM mělo smysl

https://www.facebook.com/Cesta-k-sob%C4%9B-terapi%C3%AD-du%C5%A1e-112179667128079/?epa=SEARCH_BOX

TĚŠÍM SE ZDE NA VÁS

V PŘÍPADĚ, ŽE JE NYNÍ VE VAŠEM ŽIVOTĚ NĚCO, CO BYSTE RÁDI OTEVŘELI, PODÍVALI SE NA SITUACI Z JINÉHO ÚHLU, POCHOPILI A DÍKY TOMU SE MOHLI POSUNOUT DÁL, MŮŽETE SE NA MNE S DŮVĚROU OBRÁTIT

Vaše Šárka