SOUSTŘEDĚNÍ ITÁLIE

SOUSTŘEDĚNÍ V ITÁLII 

POSLEDNÍCH 8 MÍST – letos jedou také rodiny s menšími dětmi.

Palmová riviéra – Martinsicuro – Camping Village Riva Nuova****

24. 8. – 2. 9. 2018

DOPLATEK – do 10. 6. 2018 

SCHŮZKA INFO ITÁLIE – v pátek 15. 6. 2018 v 17:00 hod.

Ubytování ve stanech. Vaříme si sami (jednoduše). Dítě mladší 12 let – doporučen doprovod osoby starší 18 let.

Zdravotník sleva 1000,- Kč.

Palmová riviéra se rozkládá na rozhraní krajů Marche a Abruzzo, jižně od Ancony. Nazývá se podle dlouhých alejí palem, místy i několikařadých. Jsou typickou ozdobou této oblasti, vytvářející stín na sluncem rozpálených promenádách. Palmové háje, moře a pláže na straně jedné a panorama Apenin s vrcholy sahajícími do výše 3000 m n. m. na straně druhé, vytvářejí obraz této oblasti. Turisté zde nacházejí nefalšovanou atmosféru italských letovisek s nabídkou dovolené pro každého. Pokud by někoho pobyt na pláži nudil, je možné navštívit horský masiv Gran Sasso, historická a poutní místa Assisi, Ascoli Piceno, milovníky zábavy a nákupů uspokojí aquapark nebo San Benedetto del Tronto.
Martinsicuro leží na severním břehu řeky Tronto. Na jeho okraji, v nově vybudované městské části se nachází moderní kemp Riva Nuova.
Camping Village Riva Nuova**** resort leží na okraji městečka, asi 1 km od centra, přímo u moře. Od prostorné pláže s jemným pískem ho odděluje pouze pobřežní promenáda. Je ponořen do stínu topolů. Najdete tu bar, pizzerii, minimarket, bankomat, dětský koutek. V hlavní sezóně probíhají denně animační programy pro děti i dospělé. K dispozici je volejbalové a dětské hřiště, dětský koutek, stolní tenis, za poplatek fotbalové hřiště a tenisové kurty, je zde i půjčovna kol. Atrakcí je zde soustava bazénů s lehátky a slunečníky – vše mohou klienti CK Victoria využívat zdarma, koupací čepice nutná. Pláž je volně přístupná, udržovaná. Vstup do moře je pozvolný, vhodný pro všechny věkové kategorie. Za poplatek pronájem kanoí a šlapadel. Beachvolejbalové
hřiště na pláži je zdarma. Pro klienty ubytované v mobilehomech je plážový servis (slunečník + 2 lehátka/mobilehome) na soukromé pláži Village Riva Nuova zdarma. Klienti ubytovaní ve stanech mohou využívat volnou část pláže nebo si za poplatek dokoupit plážový servis.
Wi-Fi zóna za poplatek (6 €/týden), přes facebook zdarma

Více sekce: INFORMACE – dokument ke stažení INFORMACE – SEZNAM ŽÁKŮ

organizace a informace: Šárka Hnátová
stsscarlett@seznam.cz, 732 608 654