PODPORA PRO SCARLETT

JAK NÁS MŮŽETE PODPOŘIT?

Ze školného nejsme schopni pokrýt veškeré náklady, proto se na vás všechny obracíme s prosbou pomoci pro naši školičku. Možná by stačila pomoc při sepsání žádosti na ta správná místa. Můžeme vyhlásit sbírku. Zkrátka cokoliv, co nám pomůže ke zkvalitnění našich služeb.

  • ZÁKLADNÍ PROVOZ

Nejvíce potřebujeme peníze na základní provoz (nájem, energie, úklid, zvuková aparatura,…), proto budeme rádi za jakékoli finanční dary. V darovací smlouvě můžete přesně vymezit, na co mají být peníze využity.

  • TANEČNÍ POVRCH (na sále i pro představení)

Povrch v tanečním sále je v pořádku pro běžné cvičení. Ale tak jako běžcům je doporučován povrch měkčí – běhání v lese a ne po asfaltovém povrchu, tak bychom i my rádi zkvalitnili povrch pro tanečníky. Tomuto speciálnímu povrchu se říká -tzv. baletizol. Předběžná cena s pokládkou se pohybuje kolem 60 000,- Kč bez DPH. Pokud bychom chtěli lepší povrch pro vystoupení ve Fabrice, bude cena mnohem vyšší. Snažila jsem se podat žádost o dotaci u Pardubického kraje. Bohužel nemám zpětnou reakci ani zda byla správně vyplněná.

  • ZVUKOVÁ IZOLACE

Na sále je také špatná akustika, proto máme nyní na zkoušku pár molitanových kusů, zda bude izolace účinná. Nyní musíme vyřešit koupi i nainstalování na strop.

  • PIANO – KOREPETICE

Pro výuku nejmenších by byla ideální výuka s klavírním doprovodem, který reaguje na potřeby pedagoga i dětí. Pokud byste mohli darovat funkční piano, případně nějakou částku na zakoupení staršího, budeme vděční. Výuka by byla mnohem efektivnější, zábavnější, pestřejší,… Ještě sehnat dobrou duši (klavírista – korepetitor), která by s láskou chodila dětem hrát. Tudíž bychom potřebovali pomoc i na finanční odměnu této dobré duši. Vhodné pro seniory, maminky na MD, přivýdělek k hlavní pracovní činnosti. Pokud o někom víte – je to také druh pomoci.

  • WORKSHOPY, SEMINÁŘE, ŠKOLENÍ

Po celou dobu od založení taneční školy v roce 2010, se snažíme o zkvalitňování pedagogů (semináře, workshopy,…) a to nejen taneční, ale i v oblastech psychologie, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší pro vaše děti, ale i pro vás samotné. Tato školení jsou také finančně náročná. Pokud je možnost, jsou hrazeny ze získaných financí (třeba i z vystoupení), ale také z vlastních zdrojů.

 

PŘEDEM MOC DĚKUJEME ZA JAKOUKOLIV POMOC – TŘEBA I ŠÍŘENÍ ZPRÁVY TÍM SPRÁVNÝM SMĚREM. S LÁSKOU TÝM SCARLETT