Informace – Litomyšl

IRSKÉ TANCE

Díky nové paní učitelce Mgr. Pavlíně Kmoškové rozšiřujeme svůj taneční repertoár o další taneční styl – irské tance. Jedná se o náročný moderní tanec vyžadující hlavně hbité nohy. Na hodinách, které budou trvat 90 min se žáci naučí základní kroky a jejich kombinace tzv. irského softového tance tancovaného v měkkých botách někdy též nazývaného „irský balet“.

Irské tance vstoupily do povědomí díky známým show Riverdance, Lord of the Dance nebo Celtic Tiger. V česku je už také několik desítek tanečních i hudebních skupin. Přijďte také nasát atmosféru smaragdového ostrova!

Výuka se otevře pro děti 12 – 16 let a 17 let – dospělí (podmínky otevření kurzů jsou variabilní dle zájmu).

https://www.youtube.com/watch?v=Kce1CRDYZFA&t=144s https://www.youtube.com/results?search_query=irish+dance

ZMĚNA CENÍKU ŠKOLNÉHO

V sekci CENÍK a PŘIHLÁŠKY je nový ceník pro rok 2019/2020.

U PŘIHLÁŠKY vpravo jsou informace pro nový školní rok.

 

ZÁŘÍ

  • 3. 9. 2019 STÁVAJÍCÍ ŽÁCI 14:00 – 16:00 – doladění podle rozvrhů v jiných školách
  • 3. 9. 2019 ZÁPIS PRO NOVÉ ŽÁKY 16:00 – 18:00
  • Výuka zahájena v týdnu od 9. 9. 2019

 

PLATBA ŠKOLNÉHO II. POLOLETÍ 2018/2019

Variabilní symboly vloženy na web 14. 1. 2019.

 

PLATBA ZA NATOČENÍ ZÁZNAMŮ

ZÁROVEŇ PROSÍM O ZAPLACENÍ 100,- KČ U VYUČUJÍCÍCH – CO NEJDŘÍVE (roční paušální poplatek za profesionální natáčení svitavskou televizí CMS TV většiny tanečních večerů ve Svitavách i v Litomyšli – vánoční i závěrečný večer).
Letos jsme pořídili záznam pouze z vánočního vystoupení ve Svitavách. Na konci roku budou natočeny Svitavy i Litomyšl. Bude k dispozici na netu v plné kvalitě. Odpadne tím velká starost s pořízením DVD (delší čekací doba), které je navíc dražší, v horší kvalitě.
Snažíme se tím o zkvalitnění našich služeb.
Děkujeme za pochopení.

 

V PŘÍPADĚ ZRUŠENÉ VÝUKY Z DŮVODU NEMOCI

Kdykoliv dojde k nepřítomnosti pedagoga ve výuce, snažíme se pružně reagovat a zajistit výuku dalším pedagogem z týmu Scarlett, aby výuka mohla proběhnout. Pokud se nepodaří výuku zajistit jiným pedagogem, dojde k náhradní hodině po domluvě s vyučující nebo je další možností požádat o výuku v náhradní skupině podle věku dítěte. Snažíme se o propojování aktivit mezi pedagogy i jednotlivými ročníky, dětmi.