Informace – Litomyšl

 VÝUKA SCARLETT – ZÁŘÍ 2020

Krásný den vám všem přeji <3

Dlouho jsme se odmlčely, i když některé paní učitelky (Zuzka, Káťa) se snaží být s nejstaršími žáky v kontaktu alespoň malou taneční video nahrávkou.
Paní učitelka Pavlína s mužem tisknou ochranné štíty.
Paní učitelka Hanka se už brzy dočká toho nejkrásnějšího dárku, proto odpočívá, aby měla dost sil
A já komunikuji s různými institucemi, lidmi a zjišťuji situaci. Čekala jsem až se vše vytříbí a bude ustálenější názor na otevírání škol, zařízení a jiných provozoven. Říkaly jsme si s kolegyněmi, že budete zahlceni výukou on-line ze škol a ZUŠek, proto jsme se nepřidávaly s výukou pro mladší děti.
NYNÍ SITUACE VYPADÁ TAK, ŽE BUDEME MOCI OTEVŘÍT AŽ V ZÁŘÍ 2020.

Co nejdříve vložím na web informace, jaká
🍀ČÁST ŠKOLNÉHO SE PŘEVÁDÍ na příští školní rok 2020/2021.
🍀PŘEVÁDÍ SE TAKÉ ČÁSTKA ZA KOSTÝMY A ZÁZNAM Z PŘEDSTAVENÍ (u některých ročníků se již kostým zakoupil – bude vypsáno)
🍀PLES, ROZTANČENÁ SCARLETT – Díky zrušení plesu, který se přesune na konec roku 2020 nebo začátek roku 2021, také nebude závěrečná akademie „Roztančená Scarlett“, je pro mne situace náročnější a přemýšlela jsem také o ukončení činnosti Scarlett.
Protože jsem beran, a jen tak se nevzdávám, tak po odpočinutí a nabrání druhého dechu jsem se rozhodla, že výuka bude, ale kvůli stálým komplikacím necháme otevření školy až na září.
V plánu je nějaké větší soustředění. V případě uvolnění opatření možná už koncem srpna, protože bychom rádi dodrželi vystoupení v říjnu s Tomášem Kočkem a Orchestrem (nyní je v jednání zda v říjnu nebo náhradním termínu).
Věřím, že se v rámci možností máte všichni co nejlépe, že jste zdraví a že si užíváte krásných jarních dní, nejlépe v přírodě.
Těšíme se na vás <3

 • ROZDĚLENÍ DO ROČNÍKŮ 

Více info: INFORMACE – SEZNAM ŽÁKŮ – NÁVRHY

(aktualizace 19. 9. 2019)

 • LITOMYŠL – Ve čtvrtek bude vyučovat p. učitelka Kateřina Junková, která vyučovala v ZUŠ Polička balet. Čtvrteční druhý a třetí ročník má možnost výuky kombinace 45 min balet a 45 min scénický tanec. Podle toho jsem rozdělovala i děti do ročníků. Pokud někdo nemá o tuto kombinaci zájem a raději by navštěvoval mé hodiny, zkusíme udělat přesun. Taktéž obráceně. Kdo je zapsán u mne, ale raději by chtěl tuto kombinaci s baletem, je možné opět zapsat dítě na čtvrteční výuku k paní učitelce Kateřině Junkové.
 • Cena za 90 min scénického tance je 1800,- na pololetí
 • Cena za 90 min kombinace balet + scénický tance 1900,- za pololetí
 • Cena za 60 min výuky je 1400,- za pololetí
 • Cena za 45 min výuky je 1300,- za pololetí
 • VARIABILNÍ SYMBOL (VS) – zůstává z II. pololetí 2018/2019, nové děti mají nový VS
 • PŘEJI NEJEN ÚSPĚŠNÉ ZAHÁJENÍ NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020, ALE HLADKÝ PRŮBĚH PO CELÝ ROK
 • VE ZDRAVÍ SE NA VÁS TĚŠÍM S KOLEGYNĚMI: Šárka, Katka, Hanka, Pavla, Zuzka 

 

 • IRSKÉ TANCE

PŘIPRAVUJE SE OCHUTNÁVKA UKÁZKOVÉ HODINY IRSKÝCH TANCŮ VE SVITAVÁCH I V LITOMYŠLI (uskuteční se podle zájmu)

Díky nové paní učitelce Mgr. Pavlíně Kmoškové rozšiřujeme svůj taneční repertoár o další taneční styl – irské tance. Jedná se o náročný moderní tanec vyžadující hlavně hbité nohy. Na hodinách, které budou trvat 90 min se žáci naučí základní kroky a jejich kombinace tzv. irského softového tance tancovaného v měkkých botách někdy též nazývaného „irský balet“.

Irské tance vstoupily do povědomí díky známým show Riverdance, Lord of the Dance nebo Celtic Tiger. V česku je už také několik desítek tanečních i hudebních skupin. Přijďte také nasát atmosféru smaragdového ostrova!

Výuka se otevře pro děti 12 – 16 let a 17 let – dospělí (podmínky otevření kurzů jsou variabilní dle zájmu).

https://www.youtube.com/watch?v=Kce1CRDYZFA&t=144s https://www.youtube.com/results?search_query=irish+dance

 

 • ZMĚNA CENÍKU ŠKOLNÉHO

V sekci CENÍK a PŘIHLÁŠKY je nový ceník pro rok 2019/2020.

U PŘIHLÁŠKY vpravo jsou informace pro nový školní rok.

Číslo účtu: 2000212002/5500

 

 • V PŘÍPADĚ ZRUŠENÉ VÝUKY Z DŮVODU NEMOCI

Kdykoliv dojde k nepřítomnosti pedagoga ve výuce, snažíme se pružně reagovat a zajistit výuku dalším pedagogem z týmu Scarlett, aby výuka mohla proběhnout. Pokud se nepodaří výuku zajistit jiným pedagogem, dojde k náhradní hodině po domluvě s vyučující nebo je další možností požádat o výuku v náhradní skupině podle věku dítěte. Snažíme se o propojování aktivit mezi pedagogy i jednotlivými ročníky, dětmi.