Vyučující

Šárka Hnátová

Absolventka VOŠ PEDAGOGICKÁ, několika celoročních kurzů „Taneční a pohybová výchova“, v Brně, Ústí nad Orlicí, letních tanečních škol v Luhačovicích, Pelhřimově, na konzervatoři Duncan Centre… – moderna, klasická technika, lidový tanec, historický, španělský,… Lektoři těchto kurzů a škol: Veronika Kolečkářová, Lenka Švandová, Dagmar Nejedlá, manželé Kozánkovi, Eva Blažíčková, Jana Kekeňáková, Iva Musilová, Jan Kodet, Helena Kazárová, Taťána Krištůfková,…Absolventka vzdělávacího programu celostátního setkání učitelů tanečních oborů ZUŠ .

Zkušenosti: několik let učitelka TO ZUŠ, externí učitel na VOŠ pedagogické – taneční a pohybová výchova pro MŠ, lektor kurzu V rytmu latiny, Veselé tancování.

Helena Peterová

Aboslventka ZUŠ Rychnov nad Kněžnou pod vedením Lenky Beránkové(klasická technika), Kateřiny Talavaškové (současný tanec) a Zuzany Mullerové (jazz a moderna). Již při ZUŠ aktivní účast na workshopech VerTeDance, letní taneční školy v Luhačovicích (tdBRALEN). Studium na pražské taneční konzervatoři Duncan centre. Po studiu následovaly další workshopy např. Agurtzane Pérez Olóriz, David Strnad, Ivona Jeličová. Při studiu v Brně, návštěva baletních hodin při ND Brno.

Podzim 2014 a 2015 Absolventka vzdělávacího programu celostátního setkání učitelů ZUŠ . V létě 2015 absolvování intenzivního workshopu se Zunou a Milanem Kozánkovými.

V srpnu 2016 absolvování kurzu Feldenkraisova metoda (Zuzana Frank). Pedagog TO v ZUŠ (2 roky). Externí učitel na VOŠ pedagogické – taneční a pohybová výchova pro MŠ.

Podzim, zima 2016 – Absolventka vzdělávacího programu Tvořivá taneční výchova pro nižší školní věk (L.Švandová, L.Jíšová)

Martina Hnátová

Absolventka ZUŠ pod vedením MgA. Hany Malíkové, SŠ podnikání Vysoké Mýto se zaměřením na jazyky a práva, vzdělávacího programu celostátního setkání učitelů tanečních oborů ZUŠ. Absolvování letního workshopu Tanec na horách – 2015 – lektoři Zuna a Milan Kozánkovi.

Podzim, zima 2016 – Absolventka vzdělávacího programu Tvořivá taneční výchova pro nižší školní věk (L.Švandová, L.Jíšová)

Zkušenosti: tvůrce vlastních choreografií

Zuzana Pešlová

Absolventka ZUŠ pod vedením Šárky Hnátové, DiS., letní taneční škola na konzervatoři Duncan Centre, studentka VOŠ pedagogické v Litomyšli.

Podzim, zima 2016 – Absolventka vzdělávacího programu Tvořivá taneční výchova pro nižší školní věk (L.Švandová, L.Jíšová)

Zkušenosti: tvůrce vlastních choreografií – Sirény, Robota, Za mřížemi, She wolf ve spolupráci s Michaelou Draesslerovou, Pavlínou Pecháčkovou.

Spolupracují s námi

Jana Vlčková

Je studentkou Magisterského studia na Fakultě umění Ostravské Univerzity. Pohybuje se na pomezí objektu a grafiky. Vystavovala na řadě výstav v České republice, ale i v zahraničí. (Polsko, ale například i ve Francii v rámci veletrhu BIJORHCA)
V roce 2016 absolvovala v Ostravě akreditovaný vzdělávací program s paní Mgr. Matyldou Richterovou, zaměřený na arteterapii, o kterou se zajímá již pár let. Do arteterapie přináší odlišný přístup, než jaký je možné prožít např. v léčebnách, věznicích, nápravných zařízeních apod.
V roce 2016 obdržela také iniciaci do II. stupně REIKI tradičního USUI SHIKI RYOHO SYSTÉMU, panem Davidem Bulvou v Litomyšli.
V roce 2017 získala Cerfitied Laughter Yoga Leader (učitel Jógy smíchu) u Mgr. Lucie Lauermanové v Olomouci. Tento jedinečný koncept spojuje smíchové cvičení a Pranayamu = jógové dýchání. Smích byl, je a bude lékem každé doby.