Tanec živlů

PĚŠÍ POUŤ MEXICKÉHO ŠAMANA DO SANTIAGA DE COMPOSTELA
Vyprávění mexického šamana Artura Moralese Cervantese o jeho téměř 900 km dlouhé pěší pouti po jedné z nejstarší a nejposvátnější cestě na světě spojená s fotografiemi míst, která Arturo navštívil, potkáváním se s lidmi z celého světa, s úchvatnou přírodní scenérií, neuvěřitelnými zážitky, rituály a odpověďmi, které každý poutník dostane na této cestě na vnitřní otázky, s kterými svou pouť začíná..

 

ŠAMANSKÁ MEDICÍNSKÁ CEREMONIE S ATRUREM MORALESEM CERVANTESEM
Vydejme se společně na cestu do sebe sama pod vedením mayského šamana z Jižního Mexika, který nám během ceremonie pomůže znovuobjevit naši vnitřní podstatu a pravou přirozenost, poznáme sílu elementu vody, ohně, země a větru a tyto elementy se naučíme rozpoznat i v našem těle a vědomě s nimi pracovat.
Díky práci s bubny a jinými hudebními nástroji se v prastarých rituálních pozicích učíme měnit naše způsoby vnímání bez použití psychotropních bylin, díky vibracím bubnů a tibetských mís se otvírají a čistí naše energetická centra. Nezbytnou součástí léčebné ceremonie je vzdání díků elementům, bez kterých život není možný, poděkování srdci Matky Země a srdci nebe..
Na závěr ceremonie se můžete těšit na velmi účinné pročištění Vaší aury speciálně upravenými orlími pery a závěrečnou meditaci.
Doporučujeme sebou pohodlné oblečení, hudební nástroje a Vaše osobní kameny, krystaly a amulety jako symbolickou obětinu oltáře a zároveň energetickém centra, který společně vytvoříme.

WORKSHOP ŠAMANSKÝCH POSVÁTNÝCH RITUÁLNÍCH POZIC
Program výukového semináře:
– Úvod a zasvěcení do tajemství používání rituálních posvátných pozic pro propojení se s vlastním rytmem, silou a energií posvátných míst.
– Mapování a rozpoznávání energetických center a bodů v lidském těle, aktivace a vědomá práce s nimi.
– nalézání a sledování vlastního přirozeného rytmu, sledování změn našeho vnímání pomocí vibrací šamanských hudebních nástrojů.
– Výuka a praktické ukázky rituálních posvátných pozic pro léčení, změněné stavy vědomí, propojení se s posvátnými místy, svým silovým zvířetem a pro příjem informací z energetického pole Matky Země.

WORKSHOP VÝROBY VLASTNÍCH LAPAČŮ SNŮ S MEXICKÝM ŠAMANEM
Arturo Vám během výroby Vašich vlastních originálních lapačů snů bude vyprávět o vzniku a historii lapačů a poví Vám také něco o snech a jak s nimi pracovat. K funkčním lapačům používáme přírodní materiály, můžete si však sebou vzít cokoliv, co je Vám blízké a chcete do svého lapače snů zakomponovat.
Workshop je vhodný pro děti i dospělé

ŽENA – BRÁNA DO MNOHA SVĚTŮ – SEMINÁŘ ZITY ČECHOVÉ
Osobní příběh o objevování ženské síly, spirituality a posvátné sexuality… o bolesti, odpuštění, znovuzrození, léčení a neustálém procesu učení se… jedné z mnoha žen, jedné z Vás! V dávných dobách se moudrost a vědění předávalo pomocí vyprávění vlastních životních příběhů, formou sdílení svých zkušeností, příběhů a pověstí. Jejich cílem bylo zažehnout plamen poznání, touhu po něm, po životě v lásce, moudrosti a harmonii se sebou a svým okolím. Doba, v které se nyní nacházíme je velmi silná, plná turbulencí, velmi rychlých změn, vytváření pocitů oddělenosti a individualismu, současně je to ale doba transformační s obrovským potenciálem pro osobní rozvoj, otevření srdcí a vytvoření Jednoty, využijme tedy tento čas, právě teď a tady! Žena je bránou do mnoha světů, je léčitelkou a průvodkyní mužům do duchovního světa, je dárkyní života, je komunikačním kanálem mezi Nebem a Zemí, propojovatelkou srdcí, strážkyní ohně, Bohyní.. pojďme si společně připomenout naše božství, objevovat naše cesty, formou cvičení posílit naši sexualitu, naučit se používat darů Země a našich schopností komunikovat se všemi bytostmi, předky, strážci i krystaly a číst znamení, která k nám promlouvají.

MAYSKÝ KALENDÁŘ

Intenzivní workshop spojený s praktickou výukou práce s mayským kalendářem jako velmi hlubokým a podrobným nástrojem k žití v souladu a harmonii s energiemi jednotlivých dnů, cyklů Matky Země a veškerými vesmírnými cykly. Učitelem Vám bude ten z nejpovolanějších – mayský šaman Arturo Morales Cervantes, AJ´Kijab, strážce a čítač dnů.
Pomocí symbolů a numerologie se naučíte číst v mayském kalendáři jako v mapě osudu a v souladu s ním pracovat s vlastní energií, rozvíjet svůj potenciál a rozpoznat svou vlastní cestu a dary, s kterými jste se narodili.

KLÍČE A KLÍČKY

Prožitkový tanec.

Neváhejte a přijďte si zatančit, uvolnit se, poznat nové přátelé. I pro netanečníky.
Raduca Vojáčková

Celodenní dílna svobodného vědomého tance pod vedením Raducy Vojáčkové – první akreditovaná lektorka 5 RYTMŮ a jediná akreditovaná lektorka OPEN FLOOR v České republice. Zveme všechny milovníky pohybu a příznivce osobního rozvoje, aktivního života a nejrůznějších proměn k očistnému a oslavnému tanci předjaří. Dílna pomáhá sladit se s pohybem předjaří. Pozornost směřuje na probouzení – pohybu, těla, nové energie růstu směřující zevnitř ven. Pohyb – stále ještě zpomalený – se odehrává v temných hloubkách. Intuitivně ho vnímáme, vědomě ho můžeme podpořit a rozproudit.

Sílící pohyb je očistný, odnáší něco přežitého, vyschlého, nepotřebného, přináší kvalitu svěžesti, syrovosti, dravosti…..naděje a víry v úrodnost nového cyklu….Křehká, i když nezastavitelná energie předjaří staví základy nastávajícího přírodního cyklu. Stejně tak pro tanec je dobré stavět na “klíčových” principech – uzemnění či stability středu, aby rašící klíčky – jakéhokoliv charakteru – mohly růst a prospívat….

vstupné:
1100 Kč
při platbě celé částky bank. převodem do 10. 2. 2018
1250 Kč
při platbě celé částky nebo zálohy 750 Kč bank. převodem od 10. 2. do 1. 3. 2018
1400 Kč
v hotovosti na místě
Číslo účtu obdržíte po přihlášení.​
organizace a informace: Mila Bohunická
milam28@seznam.cz, 605 147 812

https://www.raduca.cz/klice-a-klicky-svitavy
Nadále se účastní tanečních dílen nejen v Evropě a hledá inspiraci v přístupu a vedení dílen renomovaných mezinárodních učitelů svobodného vědomého tance.
Základním zdrojem jejích cenných poznatků je vlastní učitelská praxe v Čechách, na Moravě
a také zahraničí (Slovensko, Rakousko).