VÝROČÍ 10 LET SCARLETT

SCARLETT 1.10.2020 OSLAVILA 10 let

Sny se plní, i když letošní rok je nějak zašmoulený.
Po 10 letech se podařilo pořídit vysněný baletizol (speciální povrch pro tanečníky), mnoho hudebních nástrojů a to i pro muzikoterapii (2x sluneční buben, tibetská mísa, koshi zvonky, djembe…), především však PIANINO pro hudební doprovod menších dětí, což posouvá výuku znatelně vpřed z mnoha důvodů, ale i skříňky, police pro uskladnění výukových předmětů a mnoho dalšího.
Školu do konce školního roku 2019/2020 navštěvovalo cca 250 a k tomu jsme 3 roky učily také v několika MŠ. Nyní je stav minimální, ale věřím, že pouze na krátkou dobu, než se všichni znovu nadechneme.
Oslava měla proběhnout s vámi všemi, příznivci naší školy, v březnu, den před vyhlášením nouzového stavu. Nyní je PLES přesunutý na 23.1.2021. Uvidíme, jak se vše bude nadále vyvíjet.
Další oslavou mělo být VYSTOUPENÍ S TOMÁŠEM KOČKEM nyní v říjnu. Přesunuli jsme akci na prosinec, ale vzhledem k situaci je i tato akce změněna na 1.12.2021 – kéž bychom se na ní všichni ve zdraví sešli.
Přeji nám všem, ať se daří co nejlépe a škole minimálně dalších 10 let v lásce, zdraví, hravosti, kreativitě a tvořivosti s báječnou partou lidí (pedagogů, lektorů, žáků i rodičů), kteří se rádi setkávají, vzájemně podporují a obohacují.
VELKÉ DÍKY VŠEM SPONZORŮM, kteří alespoň částečně pomohli ke splnění tohoto snu.
Malá ukázka korepetice, zatím na nenaladěném pianinu (od pátku již je naladěno a připraveno dělat radost všem)