TANEC, CVIČENÍ I GYMNASTIKA S HOSTY

Taneční škola Scarlett nabízí možnosti:
💦 Jednotlivých nebo pravidelných letních tanečních lekcí prostřednictvím profesionálního lektora EVGENA CHERNOVA, který je našim hostem 🙂
💦 PRVNÍ LEKCE JE ZDARMA
(pondělí 24. 7. tanec a v úterý 25. 7. spíše cvičení), v dalších dnech podle informace na plakátech.
💦 Máte tak jedinečnou příležitost si vyzkoušet na vlastní kůži jeho taneční umění různých stylů a zažít jeho dynamickou i vláčnou energii😍 Stejně tak kondiční cvičení s proložením tance podle naladění.
💦 Další pozvánkou může být lekce akrobatické letecké gymnastiky, kterou nabízí další z bratrů, jímž je OLEKSIY CHERNOV. Lekce již probíhají ve cvičebním sále v Lidovém divadle. Oleksiyho jste měli možnost někteří shlédnout při vystoupení v Lidovém divadle ve Svitavách a při našem volném závěrečném vystoupení Roztančená Scarlett v Klášterních zahradách v Litomyšli.
💦 V srpnu máte možnost za rytmu bubnů zatančit si spontánněně na jedné z našich blížících se akcí: Pobyt pro rodiny s dětmi a Letní setkání dětí Balda 2023.
💦 Od září pro vás chystáme pravidelné lekce, tak přijďte ochutnat, co je možné v tanečním světě, ať víte, zda máte Vy nebo Vaše dítě chuť se pravidelně setkávat a obohatit tak Váš taneční slovník 😉
💦 A CO JEŠTĚ VÍC PRO VÁS CHYSTÁME?🙃😉
💦 NECHEJTE SE PŘEKVAPIT 😍💃🤸‍♂️🧘‍♀️
TĚŠÍME SE NA VÁS ❤
Přihlášky na všechny akce pořádané školou: stsscarlett@seznam.cz